Aplikacje do nauki słówek – które polecają poligloci?

aplikacja do nauki slowek komorka i reka z flaga angielska

Dobra aplikacja do nauki słówek do podstawa, jeżeli chcesz nie tylko „uczyć” się języka obcego, ale również się go nauczyć. Dobra aplikacja do nauki słówek to taki prywatny nauczyciel, który w ciekawy, ustrukturyzowany sposób wprowadzi nowe słownictwo, jak i zatroszczy się o regularne powtórki . W tym artykule przedstawię Ci 5 aplikacji do nauki słówek, które są o niebo efektywniejsze od tradycyjnych, przydługich list słówek.

Czytaj dalejAplikacje do nauki słówek – które polecają poligloci?

Szybka nauka słówek – 5 sposobów, o których nie nauczysz się w szkole

szybka nauka slowek niebieskie tlo

Szybka nauka słówek – każdy lingwista będzie miał swoje zdanie co do najlepszej metody utrwalania wyrazów. Na liście tych metod raczej jednak nie zauważysz tradycyjnych, długich list słówek, z którymi przecież zawsze (przynajmniej ja) uczyłam się w szkole. Im więcej słówek było do zapamiętania, im dłuższa była lista – tym poziom respektu i powagi wzrastał. Szkoda tylko, że słówka nie zostawały w głowie…Poznaj 5 sposobów, które pozwolą Ci szybko nauczyć się słówek – i ich nie zapomnieć. 

Czytaj dalejSzybka nauka słówek – 5 sposobów, o których nie nauczysz się w szkole

Jakich języków warto się uczyć? 7 języków, które otworzą Ci wiele drzwi na rynku pracy

jakich jezykow warto sie uczyc

Jakich języków warto się uczyć?  Im więcej znasz języków obcych, tym większe Twoje szanse na zdobycie wymarzonej pracy. Znajomość języków również bezpośrednio przełoży się na wysokość Twojego wynagrodzenia. Przygotowałam poniższe zestawienie, aby ułatwić Ci zdecydowanie który z aktualnie popularnych języków  przyniesie Ci największe korzyści.

 

Czytaj dalejJakich języków warto się uczyć? 7 języków, które otworzą Ci wiele drzwi na rynku pracy

Jak (nie) uczyć się języków obcych? 5 metod nauki języków obcych, na które szkoda Twojego czasu.

jak uczyc sie jezykow obcych flagi roznych krajow i kobieta w centrum

Jak uczyć się języków obcych? Dlaczego niektórzy uczą się jednego języka za drugim i przychodzi to im z łatwością, a inne osoby nie mogą stworzyć prostego zdania po kilku latach nauki? Wiele osób stwierdza wtedy zrezygnowana, że brakuje im talentu do języka. Problem leży jednak zupełnie gdzieś indziej – w niewłaściwych metodach nauki . Poznaj 5 metod nauki języków obcych, które poligloci omijają szerokim łukiem! 

Czytaj dalejJak (nie) uczyć się języków obcych? 5 metod nauki języków obcych, na które szkoda Twojego czasu.